Stowarzyszenie Numizmatyczne

Na skróty

Strona Główna

Shift + Alt + H

Szukanie

Shift + Alt + S

Ogłoszenia

Shift + Alt + L

Aktualności

Shift + Alt + Q

Relacje

Shift + Alt + R

Imprezy

Shift + Alt + E

Informacja Turystyczna

Shift + Alt + I

Ośrodek Kultury

Shift + Alt + O

Galeria

Shift + Alt + G

Kontakt

Shift + Alt + K

Bip

Shift + Alt + X

Na skróty

Stowarzyszenie Numizmatyczne

poniedziałek, 14 marzec 2016 20:17

Zamkowe Stowarzyszenie Numizmatyczne powstało w 2014 roku. Deklaruje ścisłą współpracę z zamkowymi komnatami muzealnymi. Stowarzyszenie popularyzuje tematykę numizmatyczną i nawiązuje kontakty z pokrewnymi organizacjami. Na szczególną uwagę zasługuje udział stowarzyszenia w zainicjowanej przez Świdwiński Ośrodek Kultury wystawy numizmatycznej „Od płacideł do kart kredytowych”. Wystawa przygotowana profesjonalnie i perfekcyjnie cieszyła się dużym zainteresowaniem mieszkańców i gości naszego miasta, a stowarzyszenie aktywnie włączyło się do przygotowań tego przedsięwzięcia, zdobywając cenne doświadczenie.

W 2015 roku świdwińscy numizmatycy zainicjowali wystawę „Sacrum Numisma” , która została zrealizowana przy współpracy ze Świdwińskim Ośrodkiem Kultury. Wystawa „Sacrum Numisma” zaprezentowała pięknej urody numizmaty i medale związane z historią pontyfikatu wielkiego rodaka – Świętego Jana Pawła II.

23851 Ostatnio zmieniany piątek, 16 grudzień 2016 09:15
Więcej w tej kategorii: Uniwersytet III Wieku Zamek
Pn Wt Śr Cz Pt So N
22
29

+94 365 22 77

Niedziałkowskiego 17

78-300 Świdwin

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.